NİLYA
0
yükleniyor...

YA EN İYİSİ, YA DA HİÇ...

Bizim için imkansız diye bir şey yoktur. Siz yeter ki düşleyin... Gerçekleştirmek, bize ait olsun.

Biz kimiz?

NİLYA TASARIM, bilgi ve birikimlerini bir araya getiren, beraber üretip, beraber paylaşmanın keyfini içindeki profesyonellik ruhu ile birleştiren bir ekip kuruluşudur.

Kurumların / markaların yaşanan yoğun rekabet ortamında, pazarda rakiplerinden farklılaşabilmeleri ve hedef kitlelerin gözünde dikkat çekici ve farklı bir yere sahip olabilmeleri, orijinal bir kurum kimliğine sahip olmaları ile mümkündür.

NİLYA TASARIM, bilginin paylaştıkça arttığına inanan profesyonel kadrosunun yanı sıra iş partnerleri ile bu kimliği hedef kitlelerin gözünde olumlu ve etkili bir resme çevirebilmek, kurumların arzu ettikleri içerikte bir kurum imajını oluşturmak, kurumların web tasarım, grafik tasarım, kurumsal kimlik vb. alanlardaki taleplerini karşılamak için hayal gücünüzü zorlayan projelere imza atıyor.

Misyonumuz

MİSYONUMUZ; kurum ve kuruluşların, tüzel ve bireysel kişilerin internet teknolojilerinden ve tanıtım mecralarından maksimum ölçüde yararlanmasını sağlayacak hizmetleri amatör bir ruh, profesyonel bir anlayışla sunmaktır.

Vizyonumuz

VİZYONUMUZ; kalitenin bir yaşam biçimi haline getirilmesine uzmanlık, etkinliğimiz ile de liderlik etmektir.

İLKEMİZ ise; sağladığımız hizmetin kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyetinin sınırlarını zorlamaktır.


NİLYA
Kapat